Udogodnienia

Na tej stronie Najniższa cena

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-14 Dziecko
-
+
Wiek 0-10 Dziecko
-
+
wybierz
Rezerwacja
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Bistro - sekcja o nas

Pralnia

Każdy rodzic doskonale wie, że z dzieciakami zawsze jest coś do prania… jako obiekt przyjazny rodzinie doskonale rozumiemy Wasze potrzeby, dlatego oddajemy w Wasze ręce pralnię! Dzięki temu dzieciaki będą mogły bawić się bez ograniczeń, ponieważ wszystkie ubrania i tak można szybko doprowadzić do stanu czystości!

Stacja ładowania EV

Elektromobilność to ekologiczny trend przyszłości… a w naszej Wiosce Wakacyjnej wręcz teraźniejszość! Stawiamy na ochronę środowiska – przecież jesteśmy częścią otaczającej nas przyrody. Jeżeli więc posiadasz pojazd zasilany prądem, możesz spokojnie do nas przyjechać i skorzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych!

Pakiet KIDSKażdy domek może zostać wyposażony, na Wasze życzenie w dodatkowe sprzęty, które ułatwią pobyt z najmłodszymi uczestnikami wakacyjnego wyjazdu.

Pakiet PREMIUM KIDS obejmuje:
  • podstawkę dla dzieci 
  • nasadkę na toaletę 
  • nocnik
  • matę antypoślizgową
  • wanienkę
  • fotelik do karmienia najmłodszych

Pakiet PREMIUM KIDS 50 zł / pobyt

Cztery Łapy – pakiet dla zwierząt

 

Aby nie poprzestać jedynie na ładnie brzmiących hasłach, w Wiosce Wakacyjnej Radawa przygotowano specjalny pakiet Cztery Łapy, który dedykowany jest właśnie zwierzętom. Psiaki, kotki – ale również wiele innych zwierząt – traktuje się u nas jak członków rodziny i zapewnia im wiele atrakcji i udogodnień.

W ramach pakietu Wioska Wakacyjna Radawa oferuje:

  • wygodne posłanie,
  • osobistą miskę dla zwierzęcia oraz ogólnodostępne miski z wodą na terenie obiektu,
  • akcesoria do sprzątania

Poza tym w na terenie obiektu znajduje się sklep, w którym właściciele mogą zakupić wszystkie niezbędne przedmioty oraz dodatkowe gadżety i smakołyki. Recepcja zawsze służy ponadto pomocą w udzieleniu informacji o najbliższym sklepie zoologicznym, weterynarzu czy psim salonie piękności. Dzięki pakietowi Cztery Łapy każdy pies oraz kot będzie czuł się w Wiosce Wakacyjnej jak na prawdziwych wakacjach z rodziną!

Pakiet Cztery Łapy 30 zł / doba / zwierzę

UWAGA: Pobyt zwierzęcia w Wiosce Wakacyjnej Radawa podlega obowiązkowej opłacie zawartej w pakiecie Cztery Łapy. Zwierzęta egzotyczne oraz wymagające specjalnej opieki wymagają indywidualnej akceptacji dyrekcji Wioski Wakacyjnej. Właściciel zwierzaka ponosi wszelką odpowiedzialność za szkody i zniszczenia spowodowane przez swojego pupila. 

Przed przyjazdem zapoznaj się z REGULAMINEM POBYTU ZWIERZĄT

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl