Udogodnienia

Na tej stronie Najniższa cena

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-14 Dziecko
-
+
Wiek 0-10 Dziecko
-
+
wybierz
Rezerwacja
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Bistro

SMACZNIE I SZYBKO

Nasze Wakacyjne Bistro to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym zjesz smacznie i zdrowo. Zapraszamy na pożywne śniadania oraz obiady, które dodadzą Wam energii przez cały dzień. Dbamy o to aby zaoferować Państwu różne smaki dlatego nasze potrawy będą serwowane w formie bufetu - na wagę. U nas wybierasz co chcesz i ile chcesz. Czekamy na Państwa w naszym Bistro.

Dowiedz się więcej right arrow

Sklep

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Będąc u Nas nie musicie się o nic martwić ! 
Zadbaliśmy o to by naszym Gościom nie zabrakło niczego. 

Na terenie naszej Wioski znajdziecie sklep, w którym będziecie mogli kupić świeże pieczywo – wypiekane na miejscu oraz produkty spożywcze. 
To nie wszystko ! W naszym sklepie kupicie również dmuchane zabawki  by  wasze dzieci nie nudziły się podczas wodnych zabaw.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

Pralnia

Każdy rodzic doskonale wie, że z dzieciakami zawsze jest coś do prania… jako obiekt przyjazny rodzinie doskonale rozumiemy Wasze potrzeby, dlatego oddajemy w Wasze ręce pralnię! Dzięki temu dzieciaki będą mogły bawić się bez ograniczeń, ponieważ wszystkie ubrania i tak można szybko doprowadzić do stanu czystości!

Stacja ładowania EV

Elektromobilność to ekologiczny trend przyszłości… a w naszej Wiosce Wakacyjnej wręcz teraźniejszość! Stawiamy na ochronę środowiska – przecież jesteśmy częścią otaczającej nas przyrody. Jeżeli więc posiadasz pojazd zasilany prądem, możesz spokojnie do nas przyjechać i skorzystać ze stacji ładowania samochodów elektrycznych!

design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl