Atrakcje - Wioska Wakacyjna - modern village life

Atrakcje

Na tej stronie Najniższa cena

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-14 Dziecko
-
+
Wiek 0-10 Dziecko
-
+
wybierz
Rezerwacja
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Strefa Basenowa z podgrzewaną wodą

 
  • Strefa dla dorosłych 
  • Strefa dla dzieci (głębokość: 40 cm)
  • Strefa maluszka (głębokość: 20 cm)
  • Zjeżdżalnie i fontanny
  • Całość strefy basenowej jest wysypana piaskiem tworząc efekt plaży
     

                        

Plac zabaw


Plac zabaw musi być nie tylko bogaty w różne atrakcje, ale również bezpieczny i przystosowany do potrzeb najmłodszych. W naszej Wakacyjnej Wiosce rodzice mogą spokojnie odpoczywać, podczas gdy ich pociechy korzystać będą z nowoczesnych i atestowanych obiektów na placu zabaw. Bezpieczeństwo i fantastyczna zabawa gwarantowane!

 
                    

DMUCHAŃCE

Dmuchańce to najlepsza zabawa dla najmłodszych. Napełnione powietrzem zamki, zjeżdżalnie i inne fantastyczne konstrukcje są idealnym miejscem na szaloną zabawę i podskoki – dzieciaki wprost za tym szaleją! Jeżeli wakacje mają być udane, to koniecznie trzeba wybrać się tam, gdzie stoją ogromne dmuchańce! I tak jest właśnie w naszej Wakacyjnej Wiosce!

 
     

Boiska sportowe


Nasza Wioska Wakacyjna pozwala na aktywne spędzanie czasu! Wszyscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu znajdą tutaj coś dla siebie. Z myślą o tym powstały: boisko do kosza, boisko do siatkówki plażowej oraz piłki nożnej, które z pewnością ucieszą każdego fana sportu. Dzięki temu wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje sportowe umiejętności! 
To co? Widzimy się na boisku?
 

          

WYPOŻYCZALNIA


Nie masz miejsca w aucie, a chcesz aktywnie spędzić swój urlop? 
Nie martw się ! Na miejscu istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętów, które będą służyć Wam we wspólnych wycieczkach. 

Dysponujemy :
rowerami różnej wielkości, przyczepkami do rowerów. fotlikami rowerowymi dla dzieci, hulajnogami elektrycznymi, gokartami na pedały, piłkami oraz rakietami do tenisa


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

PLAYROOM


Poza atrakcjami na świeżym powietrzu, Wioska Wakacyjna ma dla Was również w pełni wyposażony playroom!
Znajdziecie tam m.in. stół do bilarda, piłkarzyki oraz plac zabaw dla najmłodszych. 

 

 

Animacje


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Państwa wakacje w naszej Wiosce Wakacyjnej były źródłem radości i niezapomnianych wrażeń. Oferta animacji dopasowana jest do każdego dnia tygodnia. Doświadczenie jakie mają nasi animatorzy poszczególnych wydarzeń gwarantują doskonałą zabawę naszym Gościom niezależnie w jakim wieku.

              
        
design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl